Půjčovna dodávek Praha 1

Úvod » PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 5

Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek v centru Prahy 5? Neztrácejte čas a obraťte se na nás! Naše půjčovna nabízí široký výběr dodávek různých typů a velikostí. Ať už potřebujete dodávku na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu, jsme tu pro vás.

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 5

Široký výběr vozidel: Disponujeme spolehlivými dodávkami PEUGEOT BOXER, CITROEN JUMPER  a Mercedes-Benz. Individuální přístup: Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Servisní kontrola: Naše dodávky pravidelně procházejí servisní kontrolou, takže můžete být klidní ohledně jejich spolehlivosti. Nadstandardní služby: Každá z našich dodávek má vlastní dálniční známku a je vybavena GPS navigací. Transparentní popruhy a stěhovací rudlík jsou zdarma k zapůjčení pro snadnou manipulaci s nákladem. Velký výběr dodávek: Na našich internetových stránkách najdete veškeré informace o jednotlivých dodávkách. Pokud si nevíte rady, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Půjčení dodávky bez rizika

Naše půjčovna dodávek v Uhříněvsi je vybavena jen spolehlivými novými vozy, které jsou v excelentním technickém stavu. Vozy jsou pravidelně servisovány a vždy po zapůjčení vyčištěny. Všechny vozy mají dálniční známku a uhrazenou silniční daň, havarijní pojištění, asistenční služba NON STOP. V případě poruchy nebo nehody je pro Vás připraven náhradní vůz.

Proč jsme nejlepší půjčovna dodávek Praha 5:

Nabízíme nadstandardní služby v ceně. Zdarma parkování: Můžete si u nás zaparkovat svůj vůz zdarma. Tak neváhejte a kontaktujte nás! Jsme připraveni vám pomoci s vašimi přepravními potřebami.

Potřebujete půjčit dodávku v Praze 5 a nejste si jisti, na koho se obrátit.
Půjčovna dodávek JPdodávky.cz v Uhříněvsi je od vás pár minut.

GPS : → 50.0356619N 14.5839856E

* 1 den = 24 hodin
Ceny jsou bez DPH 21% – jsme plátci DPH
Denní nájezd na 24 hodin – 300 km (při krátkodobém pronájmu na 4 hodiny je limit 200 km)
Překročení denního limitu nájezdu – 3,50 Kč /km
Kauce na půjčení vozu – 10.000 Kč
Osobní řidič – 220 Kč /hod.

Platba hotově,
nebo kartou   Logo VISA  Logo MASTER CARD

Ke každé zápůjčce vozu je zdarma možnost zápůjčky příslušenství (rudl, popruhy, gumicuky).